Dörtyol Köşe Takımı Modelleri


 • Paylaş :
Salon ve oturma odası dekorasyonunu işlevselliği ile birlikte şık tasarımlarıyla da kusursuzca tamamlayan köşe takımları, son dönemlerde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Tek bir parça olarak oturma grubunun işlevini gören köşe koltuk takımları, odanın alanını verimli bir şekilde kullanmamızı sağlayan kullanışlı bir parça olarak öne çıkıyor.
 
Tek bir parça olduğu için gerek sahip olduğu formu, gerekse tasarımı bakımından özenle seçilmesi gereken bir model olan köşe takımlarını almadan önce hangi kriterleri göz önünde bulundurmalıyız, içeriğimizde bu noktalara değindik. Son dönemlerde en çok tercih edilen koltuk takımı modelleri arasında dikkat çeken köşe koltuklar, öncelikli olarak konumlandırılacağı odanın büyüklüğüne uygun forma sahip olmalıdır. Tasarımını çok beğendiğiniz ancak odanız için kullanışlı alan bırakmayacak büyük formda bir model, doğru bir tercih olmayacaktır. Bu kriterle birlikte parçalar halinde tasarlanan köşe koltuklar, şekillendirilebilen modüler yapılarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Odanızı verimli bir şekilde dizayn etmenizi sağlayacak en uygun formu kendinizin tasarlayabileceği modellerden yana da bir seçim yapabilirsiniz. Salon ya da oturma odasında kullanılan köşe koltuklar, aynı zamanda bir dinlenme alanı sunduğu için de açılabilen bir forma sahipse, sizin için avantajlı bir seçim yaratabilir. Bahsettiğimiz özellikler ve çok daha fazlasına yer verdiğimiz içeriğimize göz atarak köşe takımları almadan önce hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğinizi detaylı bir şekilde içeriğimizden inceleyebilirsiniz:
 
Odanızın Büyüklüğünü Göz Önünde Bulundurun
Salonunuzda ya da oturma odanızda yer vereceğiniz koltuğunuz için seçim yaparken köşe takımlarından yana bir tercihte bulunacaksınız ilk olarak inceleme yapmadan önce odanızın büyüklüğünü hesaplamanız ve seçeceğiniz model için uygun bir alana sahip olduğunuzdan emin olmanız sizin için avantajlı bir durum yaratacaktır.
Çok geniş olmayan orta büyüklükte bir alana sahip odanız için büyük ve kaba hatları ile öne çıkan modeller yerine sahip olduğunuz alanı daha geniş göstermenize olanak sağlayacak ince formda ve daha küçük modellerden yana bir seçim yapabilirsiniz. 
 
Hatay Köşe Takımı Seçimi
Köşe koltukların sahip olduğu oturum alanı, dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birini oluşturuyor. Oturum alanı bakımından ihtiyacınızı karşılayacak büyüklüğe sahip bir modele öncelik vererek odanızda konumlandıracağınız en uygun alanı tespit ederek köşe koltuk takımları içerisinden bir seçim yapmalısınız. Köşe takımları için inceleme yapmadan önce odanızın alanını hesaplamanız, dekorasyonu oluştururken bir sorun yaşamanızı engelleyecek pratik çözümlerden biri olacaktır. Böylece, mevcut alanınızı bilerek satın aldığınız bir köşe takımını kolaylıkla oda içerisinde konumlandırabilirsiniz.
 
Alanı Verimli Kullanmanızı Sağlayacak: Şekillendirilebilen Modeller
Tek bir parça olarak kullanılan köşe takımları aynı zamanda modüler yapıdaki farklı formları ve şekillendirilebilen fonksiyonel tasarımlarıyla da tercih edilirliklerini gittikçe arttırıyor. Odanızın sahip olduğu alanının formuna göre dilediğiniz gibi konumlandırılabilen köşe koltuk takımları, en risksiz ve aynı zamanda kullanışlı seçeneklerden biri oluyor. Evinizi en kullanışlı şekilde dizayn edebilme olanağı sunan köşe koltuk takımları içerisinde, modüler yapıda ve kolayca oturma grubu olarak şekillendirilebilen modeller öne çıkıyor.
Dörtyol Köşe Takımı Modelleri
Dörtyol Köşe Takımı Modelleri
Dörtyol Köşe Takımı Modelleri
Dörtyol Köşe Takımı Modelleri
Dörtyol Köşe Takımı Modelleri

İlk Yorumu Siz Yapın!

  Klasik Mi, Modern Mobilyalar Mı Tercihiniz?

  Detaylı İncele

  Oturma Odası (Salon Takımı) Nasıl Olmalı?

  Detaylı İncele

  Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı

  Detaylı İncele

  Salonunuzu Nasıl Dekore Etmelisiniz?

  Detaylı İncele

  Komple (full) Düğün Paketi Ne Demek?

  Detaylı İncele

  Dörtyol'da Düğün Paketi Mobilyaları

  Detaylı İncele

  Dörtyol Şık Kanepe Modelleri

  Detaylı İncele

  Antakya'da Modern Köşe Takımları

  Detaylı İncele

  Hatay'da Yatak Odası Modelleri

  Detaylı İncele

  Yatak Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Detaylı İncele

  TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Detaylı İncele

  İnci Home da Neler Var?

  Eviniz İçin Her Şey

  Nakliye Hizmetleri

  Telefonla Sipariş

  Kolay Değişim

  YENİ TASARIM ÜRÜNLER

  Tıkla Ara