Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı


 • Paylaş :
Yemek odası, çoğu zaman salon ile birlikte konumlandırılan bir bölüm olduğu için alanı verimli kullanmak ve sahip olduğumuz odayı en iyi şekilde değerlendirmek zorunda kalabiliyoruz. Yemek odası takımı için belli mobilya formlarını ve dekorasyon önerilerini kullanarak hem salon hem de yemek odasından oluşan oldukça kullanışlı ve ferah bir alan yaratabiliriz.
 
Bu içeriğimizde dar alana sahip odalar için en ideal yemek odası dekorasyonu nasıl oluşturabiliriz, detaylı bir şekilde ele aldık. Country tarzı yansıtan açık renk mobilyalardan ilham alabilir, geniş oturum alanı yerine daha düz ve ince formda yemek sandalyeleri ile yemek odası için ayırmış olduğumuz alanı daha ferah bir şekilde değerlendirebiliriz. Yemek odası takımını dekoratif olmasıyla birlikte genişlik algısı yaratan ve işlevselliğiyle de tamamlayan konsol aynalarını da unutmamak gerek. Bu öneriler ve çok daha fazlası için içeriğimize göz atabilirsiniz:
 
Beyaz Renk İle Aydınlık Bir Atmosfer Yaratabilirsiniz
Geçmişin izlerini taşıyan ve bulunduğu mekâna iç açıcı bir hava katan Country stilde dizayn edilmiş yemek odası takımı, dar alana sahip odalar için kusursuz seçimlerin başında geliyor. Country tarzla özdeşleşmiş beyaz rengi, odanızı daha aydınlık gösterebilmek adına deneyebilirsiniz. Beyaz ve ahşap tonlarını dengeyle kullanan bu stil, koyu renkli mobilyalara göre yemek odanızda ferah bir atmosfer oluşturmanızı çok daha kolay bir şekilde sağlayacaktır.
Genellikle kıvrımlı formda ve göz yormayan zarif detaylar ile tasarlanan Country yemek odası takımları, odanızı sadelikle tamamlamanızı ve olduğundan daha geniş bir alana sahipmiş gibi yansıtmanızı sağlayacaktır. Country stilde tasarlanan yemek odası takımından ilham almanızı sağlayacak bir tasarım olarak Ashley Yemek Odası Takımı’nı söyleyebiliriz. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu tasarımda, ahşabın en doğal ve açık tonlarına da dengeyle yer verilmiş. Açık renkli ahşap dokusu da yemek odanızı boğucu bir havadan kurtararak aydınlık bir atmosfer içerisinde keyifli yemeklere ev sahipliği yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu stilde tasarlanan açık renkli mobilyalar, dar alana sahip yemek odaları için en ideal seçimlerin başında geliyor.
 
Yemek Odanızı Ferah Gösterecek: Konsol Aynaları
Misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacağınız ve ailenizle ferah bir atmosferde en keyifli sofraları kurabileceğiniz bir yemek odası için, konsol aynalarının alan genişliği sağlayan işlevselliğinden yararlanabilirsiniz. Konsol üzerine monte edilen ayna tasarımları içerisinde geniş ve büyük tasarımları ile dikkat çeken modeller, dar alana sahip yemek odalarının olduğundan daha geniş gösterilmesine yardımcı olacak seçenekleri oluşturuyor.
Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı
Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı
Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı
Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı

İlk Yorumu Siz Yapın!

  Dörtyol Köşe Takımı Modelleri

  Detaylı İncele

  Klasik Mi, Modern Mobilyalar Mı Tercihiniz?

  Detaylı İncele

  Oturma Odası (Salon Takımı) Nasıl Olmalı?

  Detaylı İncele

  Salonunuzu Nasıl Dekore Etmelisiniz?

  Detaylı İncele

  Komple (full) Düğün Paketi Ne Demek?

  Detaylı İncele

  Dörtyol'da Düğün Paketi Mobilyaları

  Detaylı İncele

  Dörtyol Şık Kanepe Modelleri

  Detaylı İncele

  Antakya'da Modern Köşe Takımları

  Detaylı İncele

  Hatay'da Yatak Odası Modelleri

  Detaylı İncele

  Yatak Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Detaylı İncele

  TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Detaylı İncele

  İnci Home da Neler Var?

  Eviniz İçin Her Şey

  Nakliye Hizmetleri

  Telefonla Sipariş

  Kolay Değişim

  YENİ TASARIM ÜRÜNLER

  Tıkla Ara