Dörtyol Şık Kanepe Modelleri


 • Paylaş :
Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde yataklı kanepelere yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı kanepe modelleri üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.
 
Bayanlarında iş hayatında, erkekler kadar aktif olduğu bu günlerde, yataklı kanepeler; hem oturma odasında günün yorgunluğunu daha rahat atabileceğiniz rahat bir koltuk, hem de yatılı misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz rahat ve büyük bir yatak olabilecek şekilde tasarlanıyor.
 
Ahşap ve demirin yoğunlukla kullanıldığı yataklı kanepeler, yeni teknoloji üretimleriyle artık koltuğunuzu itip kakmadan açabileceğiniz özelliklere de sahip oldular. Birçoğunun alt bölümünde sandıkta bulunan bu kanepeler, aynı zamanda küçülen evlerdeki depolama ihtiyacını da karşılıyor. Bu yapısıyla da günümüz ailelerinin, gün geçtikçe en çok tercih ettiği modeller arasında hızla yükseliyor.
 
Yataklı kanepeler hem şık görünüşleri, hem de yarattıkları konfor ve kullanışlılıkla yalnızca oturma odalarında değil, zaman zaman takımın dışında tek olarak da çocuk odalarında ya da yatak odalarında da boy gösteriyorlar. Bu açıdan kanepe seçimlerinde birkaç konuya dikkat etmek seçeceğiniz yataklı kanepe ‘nizden daha fazla yarar sağlamak açısından faydalı olabilir.
 
Birçok avantajı yanında getiren yataklı kanepelerin, kumaş seçimlerinde kolay temizlenebilen kumaş türlerini seçmek, sık kullanacağınız kanepenizin temizliği ve uzun ömürlü olması açısından avantaj sağlayacaktır. Yataklı kanepelerin kaliteli olması çok önemlidir. Sağlam bir aksama sahip olan ya da mekanizması çabuk bozulmayan, yataklı kanepeler seçmeye özen gösterin. Bilinen markaları tercih etmeye çalışmak, yataklı kanepenizi uzun yıllar keyifle kullanabilmeniz açısından özen gösterilmesi gereken bir konudur.
Dörtyol Şık Kanepe Modelleri

İlk Yorumu Siz Yapın!

  Dörtyol Köşe Takımı Modelleri

  Detaylı İncele

  Klasik Mi, Modern Mobilyalar Mı Tercihiniz?

  Detaylı İncele

  Oturma Odası (Salon Takımı) Nasıl Olmalı?

  Detaylı İncele

  Dar Alanlar İçin İdeal Yemek Odası Takımı

  Detaylı İncele

  Salonunuzu Nasıl Dekore Etmelisiniz?

  Detaylı İncele

  Komple (full) Düğün Paketi Ne Demek?

  Detaylı İncele

  Dörtyol'da Düğün Paketi Mobilyaları

  Detaylı İncele

  Antakya'da Modern Köşe Takımları

  Detaylı İncele

  Hatay'da Yatak Odası Modelleri

  Detaylı İncele

  Yatak Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Detaylı İncele

  TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Detaylı İncele

  İnci Home da Neler Var?

  Eviniz İçin Her Şey

  Nakliye Hizmetleri

  Telefonla Sipariş

  Kolay Değişim

  YENİ TASARIM ÜRÜNLER

  Tıkla Ara